– mistrovství ČR kategorie Junior – celkově 3.místo
– Evropský pohár – 3.místo (AMD Brno) a 6.místo (Ulm – Německo),kategorie

– mistrovství ČR kategorie Junior – celkově 2.místo
– Evropský pohár kategorie Junior – 5.místo (AMD Brno)

– mistrovství ČR kategorie Elite A – celkově 2.místo,
– Evropský pohár kategorie Senior B – 3.místo (Hatě)
-mistrovství Rakouska 2.místo (Hatě)

Sezóna 2003
– mistrovství ČR kategorie Elite B – celkově 1.místo,
– Evropský pohár kategorie Senior Midi – 2.místo (AMD Brno), 6.místo (Dubnice nad Váhom)

- První závod na 125ccm v Mistrovství ČR 13.místo a v mistrovství ČR 4.místo
– Druhý závod na 125ccm v Mistrovství ČR 8.místo a v Mistrovství ČR Junior 2.místo.

Mistrovství světa v Brně
To byl pro nás bezesporu vrchol sezóny i mé jezdecké kariéry.
Podařilo se nám získat Divokou kartu pro tento závod.

Byl to velice skvělý pocit jet s těmi nejlepšími na světě a před statisíci diváky,kteří vás ženou kupředu.Závod se jel na 19kol,je to obrovská porce kol.V českém mistráku se jezdí 9kol.Celý závod jsem jel ve skupince 5ti jezdců,ale v desátém kole jsem udělal chybu a vylétl jsem mimo trať. Cílem jsem projel na 32.místě a od vítěze závodu Alvara Bautisty jsem nedostal kolo. Chtěl bych moc poděkovat Pavlu Roháčovi a mým rodičům, kteří pro mě dělají maximum.

V sezóně 2006 jsem skončil v celkovém pořadí na:

Mistrovství ČR – 3. místo
Sezoná 2007

Dostal jsem pro tento závod divokou kartu,která mi umožnila startovat mezi nejlepšími piloty světa v kubatuře do 125ccm už po 2. v kariéře. Pro tento závod jsem se pilně připravoval jak po fyzické tak i psychické stránce,protože závod v této kubatuře je na 19kol, to je 105km.V českém mistrovství jsem zvyklý na 10kol. Statoval jsem motocyklem Honda 125GP rokem výroby 2002, ale v týmu měl ještě jeden motocykl,byla to rovněž Honda 125GP ve standardním provedení, ta byla připravena pro náhradní díly.

V I.kvalifikaci jsem se potýkal s problémem elektronického řazení, které mi nefungovalo. Ve II. Kvalifikaci jsem si zajel svůj osobní rekord na Masarykově okruhu, který byl 2:13.786. S tímto časem jsem se dostal na 35.místo a mezi českými divokými kartami jsem byl nejrychlejší a to o 1.322sekundy před Májkem a 1.937sekundy před bratrem Lukáše Peška Karlem Peškem. Dokázal jsem se držet v zatáčkách i těch nejlepších pilotů světa jako je třeba například Mattia Pasini,Lukáš Pešek, Gabor Talmacsi a další,ale problémem Masarykova okruhu je, že je to trať,kde je potřeba hodně výkonný motocykl,který jsem neměl.

V nedělním zahřívacím tréninku se mi zadřel motocykl se kterým jsem měl nastoupit do závodu.Mezi tréninkem a závodem bylo velice málo času na to aby se stihl opravit motor. Musel jsem tedy nastoupit do závodu se druhou motorkou, která byla určena jen pro náhradní díly. Na té motorce jsem jel jednou a to na vodě,takže jsem ji neznal, což se mi stalo osudným při startu do závodu, kdy při zařazení kvaltu se o 2cm pohnul ještě než zhasla červená světla a tak jsem dostal trest a to takový, že do 5 kol musím projet boxovou uličkou.Celých pět kol jsem se pohyboval na 35.pozici a pak jsem si jel odpykat trest.Po vyjetí na trať mi přestala fungovat motorka a tak jsem objel jedno kolo a zajel do boxu a tím pro mě závod skončil. Když jsem zajížděl do boxu tak mi tribuny tleskali což mě moc potěšilo.

MISTR ČESKÉ REPUBLIKY

3. místo v Alpsko – Jadranském šampionátu

Chtěl bych moc poděkovat mým rodičům a Pavlovi Roháčovi za ohromnou podporu. To co se nám letos podařilo bylo díky tomu, že jsme skvělý tým a doufám, že nám to ještě dlouho vydrží.

Na sezonu 2008 připravujeme malé technické změny na motorce a já se snažím dokonale připravovat fyzicky. Doufám , že se nám podaří taková sezona, aby jsme ji mohli hodnotit jako úspěšnou. První závod letošní sezony jedeme 27. 4 na Lausitzringu ( IDM) v Německu.