Do sezóny 2009 vstupoval tým s minimálně stejnými ambicemi a ve stejném složení. Jak se jezdcům vedlo? Šéf týmu, Pavel Roháč, obhájil v přeboru české republiky Minibike Czech Senior Open druhou pozici, Stanislav Fait se posunul oproti minulému roku na skvělé čtvrté místo, Jindřich Klička skončil pátý a David Kárný si polepšil na desáté místo. Jindra Klička se rovněž poprvé představil v barvách R&F na přírodních okruzích se strojem Honda GP 125 a přidal se tak k Pavlu Roháčovi, který se těchto závodů zúčastňuje už delší dobu.

Martin Gbelec si výbornými výsledky v kategorii Minibike 40 Junior A dojel pro celkové druhé místo a v přeboru české republiky Mini GP 50 byl celkově sedmý.

David Kruliš také bojoval na „dvou frontách“ a na obou sbíral vavříny. V kategorii Minibike 40 Junior B obsadil výborné druhé místo a v PČR Mini GP 50 zvítězil ve dvaceti z dvaceti čtyř závodů a stal se PŘEBORNÍKEM REPUBLIKY.

Michal Prášek se také pustil do kategorie Mini GP – 80 Senior. Věren pověsti, která jej provází – že na co sedne, na tom zajede, skončil v tomto přeboru na druhém místě. A to se zúčastňoval jen tehdy, když mu temlín nekolidoval s Moto GP 125. Ve „dvácách“ připravil týmu největší radost: Ze šesti závodů skončil dvakrát druhý a třikrát zvítězil. Bezpečně si tak dojel pro svůj druhý titul MISTRA REPUBLIKY!