V roce 2007 uvítal tým R&F MORACING TEAM ve svých řadách další jezdce pro minibike 40. Konkurenci v kategorii Czech Senior Open rozšířili Petr Gbelec, Stanislav Fait a Jan Kubík. V kategorii Junior A se poprvé představil sedmiletý Martin Gbelec. A nevedl si vůbec špatně. Obsadil celkové 14 místo, když se závod od závodu stále zlepšoval. ”Ostřílený” David Kruliš završil sezónu ve stejné kategorii titulem PŘEBORNÍKA REPUBLIKY, a co víc, získal (k ne-malé radosti celého týmu) i titul MISTRA EVROPY!

Michal Prášek se tentokrát svezl na dvou závodech kat. Senior Open, kde jednou skončil třetí a jednou zvítězil, což dalo celkově 6 místo v přeboru. Neztratili se ani nováčci v kat. Czech Senior Open. Petr Gbelec se hned ve své první sezóně začal ucházet o místa nejvyšší a vybojoval celkově bronzovou medaili. Stanislav Fait sezónu dokončil na výborném sedmém místě a Jan Kubík byl celkově jedenáctý. Nejlepší výkon ale odváděl po celou sezónu Pavel Roháč a získal zcela zaslouženě MISTROVSKÝ TITUL.

Michal prášek opět zavítal na brněnskou Grand Prix motocyklů, kde v tréninku zajel svůj osobní rekord Masarykova okruhu. Přesto, že musel pro technické problémy svoji účast v závodě vzdát, byla to pro něj i pro tým opět obrovská zkušenost.

Vše si vynahradil v domácím mistrovství, které dovedl do úspěšného konce, když získal svůj první MISTROVSKÝ TITUL a přidal ještě 3. místo v Alpenadria Capu. Skvělý rok pro tým!