Sezóna 2006 přinesla stáji R & F MOTORACING TEAM další úspěchy. V PČR MINIBIKE 40 získal v seniorech titul opět Jiří Brada, před Pavlem Roháčem. Pozadu nezůstala ani nová akvizice týmu – David Kruliš, který ve své kategorii, Junior A, získal celkově třetí místo.

Michal Prášek, díky zaneprázdnění s Hondou 125GP, odjel na minibiku pouze jeden závod, ten poslední v Brně, ale stálo to za to. Vyhrál obě rozjížďky. V mistrovství ČR třídy 125ccm dosáhl celkově třetího místa a mezi juniory byl druhý. Vrcholem sezóny byla pro Michala, ale i pro celý tým, účast na divokou kartu na mistrovství světa silničních motocyklů v Brně. Musel se vyrovnat s daleko větším fyzickým vypětím (závod se jel na 19 kol, oproti devíti kolům našeho mistráku) a větším provozem na trati. Obstál se ctí, když dojel na 32 místě, ale bez ztráty kola (!) od vedoucího jezdce.