V roce 2005 se R & F MOTO RACING TEAM zůčastnil všech závodů PČR MINIBIKE 40, kde pravidelně obsazoval první tři místa v jednotlivých pohárech seriálu. Takže jezdci Jiří Brada, Pavel Roháč a Patricie Knabová, si opět splnili předsevzetí obsadit ty nejvyšší posty. Za povšimnutí stály také výsledky sedmiletého Davida Kruliše z Vlašimi, jehož talent nemohl uniknout šéfovi teamu Pavlu Roháči, který pomohl budoucímu závodníkovi pravidelně se zúčastňovat podniku PČR MINIBIKE 40. Michal Prášek ve třídě GP 125, přestože to byla jeho první sezóna v této kubatuře, se také podíval na stupně vítězů. Bratři Jiří a Petr Mayerovi, rovněž hanbu R & F MOTO RACING TEAMU neudělali a i oni okusili, jak chutnají stupně vítězů.

Honza Prudík v sezóně 2005 dokázal, že přestup do třídy SUPERSTOCK 600 zvládl dokonale, o čemž svědčí první místo v závodě na PANONIARINGU, druhé místo v BRNĚ a páté místo na okruhu HUNGARORING.

Roháč&Fejta MOTORACING TEAM se samozřejmě poohlížel po dalších talentech pro ”velkou silnici”, mezi něž patřil minibikový odchovanec Michal PRÁŠEK, který si v roce 2004 vyzkoušel několik závodů na stopětadvacítkách, nebo Jiří MAYER, jezdec stopěta-dvacítek, kterému přestup do dvěstěpadesátek vyloženě prospěl.

V roce 2005 se R & F MOTORACING TEAM zůčastnil všech závodů PČR MINIBIKE 40, kde pravidelně obsazoval první tři místa v jednotlivých pohárech seriálu. Takže jezdci Jiří Brada, Pavel Roháč a Patricie Knabová, si opět splnili předsevzetí obsadit ty nejvyšší posty. Za po-všimnutí stály také výsledky sedmiletého Davida Kruliše z Vlašimi, jehož talent nemohl uniknout šéfovi teamu Pavlu Roháčovi, který pomohl budoucímu závodníkovi pravidelně se zúčastňovat podniku PČR MINIBIKE 40.

Michal Prášek ve třídě GP 125 se už ve své první sezóně v této kubatuře podíval na stupně vítězů. Jaké to je na nich stát, si ochutnali také bratři Jiří a Petr Mayerovi, kteří rovněž R & F MOTORACING TEAM dobře reprezentovali.

Honza Prudík v sezóně 2005 dokázal, že přestup do třídy SUPERSTOCK 600 zvládl dokonale, o čemž svědčí první místo ze závodu na PANONIARINGU, druhé místo z BRNA a páté z okruhu HUNGARORING.